Заспокійливий засіб для дітей

14.01.18

Всі діти непосидючі, цікаві, більш емоційні, ніж дорослі. Однак, часто ці якості виходять за межі норми та тоді єдиний вихід — заспокійливе для дітей. Дратівливість, нервозність, гіперактивність, синдром нестачі уваги, підвищена нервова збудливість — впоратися з усім цим самостійно практично неможливо, тому в таких випадках доцільним буде заспокійливе для дітей. Нерідко заспокійливий засіб для дітей застосовується увипадках, коли дитина зустрычаэться з дитячими страхами, при неспокійному сні.

У цій статті ми розповімо, які існують заспокійливі засоби, які можна пити дітям від 3 років, а також, які із них добре переносяться і будуть максимально нешкідливими.

Які заспокійливі можна приймати дітям

Думка, що діти — це маленькі копії дорослих, вкрай невірна. Дитячий організм істотно відрізняється від дорослого, тому до підбору медикаментозних препаратів для дітей слід підходити дуже серйозно. Питання, які заспокійливі можна пити дітям, хвилює багатьох батьків. Адже для більшості седативних препаратів дитячий вік є обмеженням, крім цього існує можливість розвитку побічних ефектів, або навіть звикання.

Вибирати заспокійливе дітям краще не самостійно, а після консультації лікаря.

Які заспокійливі можна дітямОтже, які заспокійливі можна дітям? Препарати, які можна пити дітям — це переважно рослинні чи гомеопатичні препарати. Можна спочатку спробувати давати дитині фіточаї. Доцільними будуть фіточаї, що містять валеріану, м'яту, пустирник.

Добре зарекомендували себе і гомеопатичні препарати, такі як Тенотен дитячий. Гомеопатичні препарати мають безліч переваг — вони досить безпечні, практично не викликають побічних дій, звикання і залежності, можуть застосовуватися з 3-річного віку. 

Однак слід враховувати, що часто дратівливість і нервозність дитини може бути наслідком серйозних захворювань, травм. Тому порадити, які заспокійливі можна дітям, може тільки лікар після детального обстеження дитини.

Заспокійливі засоби для дітей від 3 років

Найчастіше заспокійливі засоби для дітей можна приймати тільки з 5-7 років. Але до цього віку також нерідко не обійтися без заспокійливого. На сучасному фармацевтичному ринку заспокійливі засоби для дітей 3 років не відрізняються широким асортиментом, але все ж вони є!

Заспокійливе для дітей від 3 років

Наприклад, дітям з 3 років може прийматись Тенотен дитячий.

 

Хороший нешкідливий заспокійливий засіб для дітей

Кожен організм індивідуальний, тому сказати точно, який заспокійливий засіб для дітей підійде саме вашій дитині, неможна. Перш, ніж вибирати заспокійливе для дитині, слід обов'язково порадитися з лікарем, а також ознайомитися з інструкцією для медичного застосування.

Найкращий заспокійливий засіб для дітей повинен бути не тільки ефективним, але і повністю нешкідливим, тобто не викликати звикання і побічних дій.

Добре в цьому плані зарекомендували себе гомеопатичні препарати, серед яких — Тенотен дитячий. Це нешкідливе заспокійливе для дітей, яке можна пити вже з 3 років, що є важливою перевагою. Препарат заспокоює, знімає тривогу, а ще важливо те, що препарат не викликає при цьому сонливості та млявості.

Скрыть со списка: 
Нет