Який дитячий заспокійливий засіб вибрати

11.01.18

На сучасному фармацевтичному ринку величезний асортимент різних заспокійливих засобів. Тому більшість батьків спантеличені, який заспокійливий засіб вибрати своїй дитині.

Дитячі заспокійливі засоби представлені кількома групами препаратів — рослинні, комбіновані, гомеопатичні препарати, броміди та інші. Одні дитячі заспокійливі можуть мати виражений седативний ефект, а інші діяти м'якіше.

Для того, щоб з'ясувати причину нервозності дитини і правильно підібрати препарат — краще всього звернутись до лікаря.

Практично кожен дитячий заспокійливий засіб має свої плюси та мінуси, тому перш, ніж вибирати, бажано ознайомитися з інструкцією по застосуванню, а також, як ми вже відмітили, проконсультуватися з лікарем.

У даній статті ми розповімо як,  та яке заспокійливе обрати, як приймати заспокійливі таблетки, а також що собою являє м'який заспокійливий засіб Тенотен дитячий.

Як вибирати дитячі заспокійливі препарати

Як обирати дитячий заспокійливий засіб

Багато батьків не знають, як правильно вибирати дитячі заспокійливі препарати, на що в першу чергу звертати увагу. Дуже важливо підійти до вибору препарату відповідально, адже головне — не тільки домогтися ефекту, а й не нашкодити дитині.

Вибираючи заспокійливий дитячий засіб, в першу чергу потрібно звертати увагу на склад. Також дуже важливо ознайомитися з інструкцією, особливу увагу звернути на вікові обмеження, можливі побічні ефекти та протипоказання.

Як приймати дитячі заспокійливі таблетки

Перш, ніж давати дитині дитячі заспокійливі таблетки, слід ретельно ознайомитися з інструкцією. Залежно від препарату і віку дитини, може відрізнятися дозування, кратність і спосіб (до, або після їжі) прийому таблеток.

Скільки часу необхідно пити таблетки заспокійливі для дітей, вирішує лікар.

Легке заспокійливе для дітей «Тенотен дитячий»

Відмінно зарекомендувало себе серед батьків легке заспокійливе для дітей «Тенотен дитячий». Це гомеопатичний препарат, до складу якого входять очищені антитіла до мозкоспецифічного білка S-100, який забезпечує нормалізацію процесів збудження і гальмування нервової системи, а також поліпшення метаболічних процесів у мозку.

Завдяки цьому Тенотен заспокоює дитину, усуває відчуття тривоги, покращує пам'ять, здатність концентрувати увагу та навчання. При цьому препарат не викликає сонливості та звикання. Легке заспокійливе для дітей «Тенотен дитячий» випускається в таблетках для розсмоктування, які можна приймати вже з 3 років.

Скрыть со списка: 
Нет