Ліки від тривоги і стресу

18.01.18

В умовах сучасного життя дуже важко уникнути стресу. Проблеми на роботі, конфлікти в родині, перевтома, неспокійний і недостатній сон — все це виснажує нервову систему і веде до розвитку захворювань.

Ігнорувати такий стан вкрай небажано, оскільки все це може перерости в нервово-психічні розлади, соматичні захворювання. У стресовому стані значно знижується працездатність, погіршується пам'ять, увага, підвищується стомлюваність, тому необхідно якомога швидше позбутися від тривоги і стресу, щоб повернутися до звичного, повноцінного життя.

Підібрати необхідні ліки від тривоги і стресу не так-то просто через достаток таких препаратів в аптеці — всі вони різні, як за ціною, але і за механізмом і силі дії.

Тому, перш, ніж вибирати для себе препарат, необхідно проконсультуватися з лікарем, ознайомитися з відгуками пацієнтів.

У цій статті розповімо, як можна швидко позбутися від проблеми в домашніх умовах, які найкращі ліки від тривоги і стресу, враховуючи відгуки пацієнтів.

Як позбутися від стресу і тривоги в домашніх умовах?

Бувають випадки, що стрес, або неконтрольована тривога застали зненацька і потрібно негайно щось зробити, щоб не зійти з розуму. Існує безліч способів, як позбутися від стресу і тривоги в домашніх умовах. Це не обов'язково ліки, або алкоголь, як думає більшість.

Як позбутися від стресу і тривоги знають не тільки лікарі, а й народні цілителі, мудреці.

Правильне дихання — це основа не тільки медитативних практик, а й відмінний спосіб зняти стрес, заспокоїтися.

Щоб розслабитися, потрібно дихати повільно животом, або ж швидко грудною кліткою, концентруючи при цьому увагу тільки на дихальних рухах, а не на ситуацію навколо. Існує багато дихальних практик, які допоможуть позбутися від тривоги — кожен може підібрати найбільш ефективну для себе.

Вивільнити назовні всі накопичене емоції (поплакати, покричати, побути подушку, або м'яку іграшку), включити улюблену музику, попросити, щоб вам зробили масаж — також ефективні способи, як позбутися від тривоги і стресу. Незамінним в боротьбі є і спорт!

Попередити розвиток небажаного стану допоможе включення в щоденний раціон продуктів, що містять магній (гарбузове насіння, шоколад, льон, какао). Замість звичайного чаю рекомендується пити трав'яні чаї (меліса, м'ята, липа).

Як позбутися від тривоги і стресу за допомогою лікарських препаратів, розповімо далі.

Дієві препарати від стресу і тривоги

Препарати від стресу і тривоги допоможуть швидко і ефективно позбутися від симптоматики, яка виникла, проте, вони здатні викликати побічні ефекти і звикання. Тому приймати препарати від тривоги рекомендується в крайніх випадках і тільки після консультації лікаря.

У лікарській практиці використовуються такі препарати від тривоги і стресу:

  • Седативні препарати — часто мають переважно натуральний рослинний склад, відпускаються без рецепта, виходячи з відгуків, дають непоганий ефект але при тривалому застосуванні.
  • Транквілізатори, або анксиолитики — препарати, що знижують тривожність. Вони призначаються в разі почуття сильної тривоги, яка не прибирається рослинними ліками. Є безрецептурні препарати, і ті, що можна купити лише за рецептом лікаря — вони сильніші і призначаються у важких випадках.
  • Антидепресанти — це препарати, що знижують тривожність, доцільні на тлі депресії.
  • Ноотропи — поліпшує метаболізм і кровопостачання в мозковій тканині, тим самим підвищуючи витривалість, працездатність.
  • Нейролептики — призначаються на тлі психічних розладів (галюциноз, психоз, шизофренія).

Визначити для себе, які препарати від тривоги і стресу найдієвіші, можна ознайомившись з відгуками пацієнтів і фахівців.

Які ліки від тривоги і стресу краще, відгуки

Допоможуть вибрати найефективніші ліки від тривоги і стресу — відгуки. Більшість пацієнтів віддає перевагу безрецептурним препаратамв, особливо рослинного походження. При дотриманні доз, рекомендованих в інструкції, такі препарати не викликають побічних дій.

Також, рослинні ліки від стресу і тривоги справляються і з соматичною симптоматикою — серцебиттям, тахікардією, головними болями, підвищеною стомлюваністю, безсонням. Єдине, що пацієнти згадують в своїх відгуках, як мінус, — це те, що при прийомі таких ліків може відзначатися сонливість та сповільнення реакції.

Останнім часом широко застосовуються і гомеопатичні ліки від тривоги і стресу. Відгуки виділяють безліч плюсів таких препаратів — вони безпечні, не викликають звикання, підходять для будь-якої вікової категорії, відпускаються без рецепта.

Найпопулярнішими, виходячи з відгуків, є такі ліки від стресу і тривоги, як Тенотен та Тенотен дитячий.

Скрыть со списка: 
Нет