uk

спектр дії препарату

Тенотен дитячий може допомогти

При високих розумових навантаженнях

При емоційних навантаженнях

При зміні звичних умов дитини та потреби в адаптації до нового

При кризах перехідного віку в 3, 7, 14 років

спокій та зосередженість

Тенотен - помічник вашої дитини

Діти схильні до дії різних емоційних чинників і можуть важко переживати їх. Але на відміну від дорослих захисні механізми у дітей мало сформовані, що не дозволяє дитині швидко впоратися з пережитим і розставити пріоритети.

Допомогти дитині оцінити ситуацію і створити умови для правильної і адекватної реакції може Тенотен дитячий. Тенотен дитячий допомагає зняти надмірну емоційну лабільність, знизити гіперактивність і сприяє сприйняттю нової інформації при надмірному навантаженні.

Тенотен дитячий – це препарат для усунення несприятливих проявів з боку нервової системи у дітей, починаючи з трирічного віку, який добре переноситься, не викликає сонливості і не знижує працездатність. Тенотен стабілізує поведінку дитини, захищає від стресових впливів, покращує продуктивну розумову діяльність.

чому саме тенотен?

Механізми дії препарату

Покращує переносимість психоемоційних навантажень

За рахунок модифікації функціональної активності білка S-100, підвищує активність стреслімітуючих систем, за рахунок чого можливе зменшення негативного впливу стресових факторів на нервову систему

Покращує процеси навчання та пам’яті

Відновлюючи процеси нейрональної пластичності, може сприяти формуванню у центральній нервовій системі нових міжклітинних зв'язків, тим самим покращуючи запам’ятовування нової інформації

Проявляє
заспокійливу дію

Впливаючи на ГАМК-ергічну систему проявляє заспокійливі властивості

ТЕНОТЕН ДИТЯЧИЙ ПОЄДНУЄ В СОБІ ПОТРІЙНУ ДІЮ

Допоможе дитині залишатися спокійною та сприяє поліпшенню процесів пам’яті та навчання:

Надає стабілізуючий вплив на активність нервової системи

01

Створює умови для захисту нервової системи від перевантажень і стресів

02

Допомагає у
формуванні нових нейронних зв'язків і механізмів для отримання великої кількості інформації

03

подбайте про майбутнє своїх дітей

Тенотен дитячий - препарат з хорошою переносимiстю

Діти - це наше майбутнє, і першочергове завдання батьків і лікарів зберегти їхнє здоров'я, не піддаючи непотрібним ризикам.

Щоб підтримати дитину в її розумовому та фізичному розвитку в сучасних умовах часто недостатньо просто дотримуватися звичайних профілактичних заходів. У деяких випадках необхідно консультація лікаря, а також можливо додаткове втручання у вигляді спеціальних препаратів, розроблених для дітей.

Тенотен дитячий на відміну від деяких інших заспокійливих препаратів не викликає загальмованості, денної сонливості і млявості. Крім того, Тенотен дитячий безпечний навіть при тривалому прийомі через низький рівень виникнення побічних ефектів і можливості випадкового передозування. Тенотен дитячий не викликає звикання.

Схема лікування

Тенотен - як застосовувати

вранці
1 таблетка
+
Вдень
1 таблетка
+
Ввечері
1 таблетка
=
1-3 місяця
Випускається у формі таблеток для розсмоктування та не потребує запивання водою
Зберегти час та гроші
Знайти Тенотен
у найближчій аптеці

1. Митюряева И.А. Коррекция нарушений адаптации как неотъемлемый компонент лечения ОРВИ у детей. Здоровье Украины. 2019. №5 (51)

2. Митюряева И.А. Современные подходы к лечению тикозных расстройств у детей. Здоровье Украины. 2018. Тематический номер.

3. О.Н. Тарасова, В.Ф. Шалимов. Опыт применения препарата Тенотен детский в терапии расстройств развития учебных навыков у детей. Эффективная фармакотерапия. 2015. №1