Який дитячий заспокійливий засіб вибрати

11.01.18

На сучасному фармацевтичному ринку величезний асортимент різних заспокійливих засобів. Тому більшість батьків спантеличені, який заспокійливий вибрати засіб своїй дитині.

Дитячі заспокійливі засоби представлені кількома групами препаратів — рослинні, комбіновані, гомеопатичні препарати, броміди, транквілізатори, ноотропи. У деяких випадках вдаються і до антидепресантів. Одне дитяче заспокійливе може мати виражений седативний ефект, а інше діяти легше.

Тому при виборі препарату слід враховувати, наскільки неспокійна і дратівлива Ваша дитина.

Практично кожен дитячий заспокійливий засіб має свої плюси та мінуси, тому перш, ніж вибирати, бажано ознайомитися з відгуками споживачів, а також проконсультуватися з лікарем.

Добре себе зарекомендували рослинні препарати — вони безпечні, не викликають звикання, однак ефект від них легкий і буде помітний не відразу. Те ж саме стосується і гомеопатичних препаратів.

Більш швидкий результат дасть дитячий заспокійливий засіб на основі брому, або транквілізатор. Однак, вони можуть викликати небажану сонливість, млявість і не підходять для тривалого застосування.

У даній статті ми розповімо як,  та яке заспокійливе обрати, як приймати заспокійливі таблетки, а також що собою являє легкий заспокійливий засіб Тенотен дитячий.

Як вибирати дитячі заспокійливі препарати

Багато батьків не знають, як правильно вибирати дитячі заспокійливі препарати, на що в першу чергу звертати увагу. Дуже важливо не звертати увагу на рекламу, а підійти до вибору препарату відповідально, адже головне — не тільки домогтися ефекту, а й не нашкодити дитині.

Як обирати дитячий заспокійливий засібВибираючи заспокійливий дитячий засіб, в першу чергу потрібно звертати увагу на склад. Бажано, щоб препарат складався з натуральних компонентів — це гарантує його безпеку (при дотриманні дозування). Також дуже важливо ознайомитися з інструкцією, особливу увагу звернувши на вікові обмеження, можливі побічні ефекти та протипоказання.

Якщо Ви вирішили придбати заспокійливий дитячий засіб з групи бромідів, або транквілізаторів, то слід враховувати, що вони можуть викликати сонливість і звикання, через що приймаються короткими курсами. Такі препарати не бажано давати дітям, які відвідують навчальні заклади.

В останньому випадку більш доцільні ноотропи — вони не тільки заспокоять, але і поліпшать пам'ять, концентрацію. Вибираючи дитячі заспокійливі препарати, увагу слід звертати й на форму випуску. Для маленьких дітей краще всього підійдуть сиропи, краплі, для дітей старшого віку — таблетки, капсули.

Як приймати дитячі заспокійливі таблетки

Перш, ніж давати дитині дитячі заспокійливі таблетки, слід ретельно ознайомитися з інструкцією. Залежно від препарату і віку дитини, може відрізнятися дозування, кратність і спосіб (до, або після їжі) прийому таблеток.

Скільки часу необхідно пити таблетки заспокійливі для дітей, вирішує лікар.

Дитячі заспокійливі таблетки не рекомендується розжовувати, або подрібнювати, тому якщо Ваша дитина не може випити таблетку, слід підібрати препарат в іншій лікарській формі. Таблетки заспокійливі для дітей запиваються водою, або злегка підсолодженим чаєм.

Легке заспокійливе для дітей «Тенотен»

Відмінно зарекомендувало себе серед батьків легке заспокійливе для дітей «Тенотен». Це гомеопатичний препарат, до складу якого входять очищені антитіла до мозкоспецифічного білка S-100, який забезпечує легке гальмування нервової системи та поліпшення метаболічних процесів у мозку.

Завдяки цьому Тенотен заспокоює дитину, усуває відчуття тривоги, покращує пам'ять, здатність концентрувати увагу. При цьому препарат не викликає сонливості, або інших побічних ефектів, а також звикання. Легке заспокійливе для дітей «Тенотен» випускається в таблетках для розсмоктування, які можна приймати вже з 3 років.

Скрыть со списка: 
Да