ТЕСТ
НА РIВЕНЬ СТРЕСА

У ці моменти, як ніколи людина потребує підтримки і допомоги. Для цього і працюють фахівці, які можуть точно визначити, на скільки глибоко страждають всі компоненти психічної та емоційної діяльності і які кроки необхідно зробити, щоб по можливості вийти з-під впливу стресових факторів без шкоди для здоров'я.

У багатьох випадках вони користуються опитуваннями або тестами, на підставі яких проводиться оцінка стану і адекватність реакцій. Такі тести можуть бути досить складними і їх аналіз вимагає спеціальної підготовки. Але поряд з цим існують прості скринінгові тести, які дозволяють швидко самостійно подивитися на себе ніби з боку і зрозуміти, чи є проблема, і що необхідно зробити в подальшому.

Для визначення свого стану досить пройти невеликий тест, який складається з ряду питань, орієнтуючись по відповідям, на які, можна зрозуміти на скільки Ви стресостійкі, і в якому стані перебуваєте безпосередньо в даний момент часу.

Не варто думати, що даний тест зможе замінити фахівця, і дасть відповіді на всі питання, але все ж отримавши результат, Ви зможете отримати більш чітке уявлення про Ваш стан і необхідність вжити якихось заходів в майбутньому.

Відзначте
будь ласка, твердження, які відповідають вашому настрою,
протягом як мінімум останніх 2 тижнів:
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю